Catering dietetyczny z dostawą

Zestaw Próbny

Nie jesteś pewny/a czy catering dietetyczny jest dla Ciebie?

Sprawdź nasz zestaw próbny!

W skład próbnego zamówienia w zależności od kaloryczności wchodzi do 7 posiłków przewidzianych na jeden dzień, dokładnie tyle, ile w przypadku wykupienia pełnego abonamentu. Dostarczymy Państwu pożywne śniadanie, II śniadanie, sycący obiad, podwieczorek oraz lekką kolację, spakowane w osobne i opisane pudełka. Przygotujemy standardowe dania, które przewidziane zostały na kolejny dzień, ale wybór rodzaju diety (np. menu dla diabetyka, wegetariańskie) oraz kaloryczności posiłków pozostawiamy Państwu.

Wspomnieliśmy już, że na terenie Warszawy, Łodzi, Krakowa i innych dużych miast w Polsce oferujemy całkowicie bezpłatną dostawę do Twojego domu lub firmy?

Zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia zestawu próbnego już dziś! Rozpocznij z nami swoją pełną smaku przygodę ze zdrową dietą pudełkową!

Wybierz swój zestaw próbny

Cena zawiera podatek VAT.

38,00 60,00 


Zestaw próbny na start?

Obawa, że potrawy nie przypadną Wam do gustu nie daje Wam spokoju? A gdybyście mogli dać nam szansę?
Zachęcamy do skorzystania z opcji zamówienia zestawu próbnego już dziś w extra cenie!

Majówka OFF
Z uwagi na zbliżający się weekend majowy nie będziemy realizować dostaw w terminie 1-5.05.2024 włącznie (środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela). Dostawy wznawiamy od 6 maja (poniedziałek). Za utrudnienia przepraszamy.
11/11 - UWAGA!
W związku z wypadającym świętem w sobotę 11 listopada 2023 roku nasze biuro będzie nieczynne. W związku z tym zamówienia na poniedziałek 13.11.2023 r. można składać do piątku do godziny 17:00. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.