Oferta dla firm

Codzienne przygotowywanie zdrowych potraw jest czasochłonne i wymaga wiedzy z zakresu dietetyki. Nasza oferta dla firm to świetne rozwiązanie problemu z dostępem do pożywnych i smacznych dań w czasie pracy. Atrakcyjna promocja umożliwia zapewnienie zdrowych posiłków dla personelu lub klientów. Pożywny lunch w czasie służbowych spotkań docenią zapewne również kontrahenci i współpracownicy. Aby skorzystać z korzystnej cenowo oferty dla firm, wystarczy zamówić minimum 3 diety na ten sam adres i w tym samym terminie.

Oferta dla firm skierowana jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw z Warszawy i Grójca. Szeroki wybór proponowanych smaków sprawia, że w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Promocyjne ceny dotyczą dwóch wariantów diet

  • dieta 1000 – 1500 kcal dostępna jest w cenie 40 zł/dzień
  • dieta 2000-2500 kcal to koszt 50 zł/dzień.

Warto podkreśli, że wybrana dzienna porcja kalorii rozłożona jest aż na 5 posiłków – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Nasze dania przygotowywane są ze zdrowych, świeżych składników, co bezpośrednio wpływa na smak dostarczanego jedzenia. Diety o niższej wartości energetycznej świetnie sprawdzają się w przypadku osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Co ważne, utrata wagi nie musi wiązać się z wielkimi wyrzeczeniami. Nasze dania są zdrowe, ale również pyszne. Codziennie dostarczamy naszym klientom posiłki na bazie m.in. świeżych owoców i warzyw.

Diety gwarantujące wyższy poziom kalorii to idealny wybór dla osób, które potrzebują solidnej dawki energii spalanej w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego lub umysłowego. Jeśli praca w firmie wymaga skupienia lub wzmożonej aktywności, nasza oferta zapewni odpowiednie wsparcie w postaci zbilansowanych składników odżywczych. Skupienie na wykonywanych czynnościach często zmusza do sięgania po szybkie i dostępne w danej chwili rozwiązania – korzystając z naszej oferty niezdrowe przekąski można zastąpić pełnowartościowym posiłkiem.

Usługę cateringu świadczymy na terenie Warszawy i Grójca. Proponowana promocja dla firm nie wiąże się z innymi.