DOSTAWA NA TERENIE WARSZAWY

Przygotowywane przez nas posiłki posiadają poręczne opakowania, dzięki czemu możesz zabrać je w dowolne miejsce, m.in. do pracy, szkoły czy na uczelnię. Proponowana przez nas dieta z dowozem przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Różnorodność proponowanych rozwiązań pozwoli Ci wybrać jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb oraz stylu życia.

Dieta na dowóz dostępna jest w trzech wariantach. W zależności od tego, przez ile dni w tygodniu chcesz otrzymywać nasze zbilansowane posiłki, możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Zdajemy sobie sprawę, jak różnorodny tryb życia prowadzą Klienci korzystający z naszych usług, dlatego przygotowane posiłki dostarczamy na terenie Warszawy bez naliczania dodatkowych kosztów o różnych godzinach, dzięki czemu możesz wybrać porę, w której odbierzesz przygotowany dla Ciebie zestaw.

Po zapoznaniu się z ofertą diety z dostawą warszawskiej firmy Time4Diet wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób odchudzania. Zadzwoń do nas by złożyć zamówienie bądź wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy, ustalimy szczegóły usług i to jak będzie wyglądała usługa dowozu cateringu oraz płatności.

wariant 1 od poniedziałku do piątku
wariant 2 od poniedziałku do soboty
wariant 3 od poniedziałku do niedzieli

Dowóz posiłków uwzględnionych w diecie realizowany jest codziennie rano od godziny 3:00 do 10:00.
* w wariancie nr. 2 zestaw sobotni dostarczamy razem z piątkowym
* w wariancie nr. 3 zestaw niedzielny dostarczamy razem z sobotnim

W każdym momencie trwania umowy mają Państwo możliwość zawieszenia usługi cateringowej. W tym przypadku okres umowy zostaje automatycznie wydłużony o okres zawieszenia diety. Informacje takie należy zgłosić do godziny 12:00 dnia poprzedzającego przerwę w zdrowej diecie.

Dieta z dostawą dostępna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 03.00- 10.00. W przypadku gdy wybrana zostanie usługa na siedem dni z weekendem, dowóz posiłków na niedzielę odbędzie się z zestawem sobotnim. Zestawy pakowane są w jednorazowe pojemniki.

Bezpłatna dostawa jedzenia obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy. Rozpocznij odchudzanie już dziś ze zdrową dietą Time4Diet!

KONTAKT