Catering dietetyczny – jak to działa?

1. Wybierz menu

Catering dietetyczny to dzienny zestaw pięciu posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji, które przywozimy do Ciebie w pudełkach. Ty musisz przede wszystkim wybrać swój jadłospis. W naszej ofercie znajdziesz menu tradycyjne i wegetariańskie o różnych poziomach kaloryczności, a także specjalnie przygotowany jadłospis dla diabetyków i dietę Montignaca. Każdy posiłek jest inny, możliwie jak najbardziej urozmaicony tak, aby dostarczył Ci wszelkich potrzebnych witamin oraz minerałów i mnóstwo przyjemności podczas jedzenia!

2. Daj nam wskazówki

Dieta pudełkowa zawsze przygotowana jest według wytycznych Klienta. Masz alergię na orzeszki ziemne? Nie tolerujesz glutenu lub laktozy? Nie musisz się martwić. Napisz do nas, a spróbujemy dostosować menu do wszystkich Twoich potrzeb.

Chętnie weźmiemy pod uwagę także Twoje preferencje smakowe. Wolisz desery na słodko czy słono? Trauma z dzieciństwa nie pozwala Ci tknąć szpinaku? Nie przepadasz za intensywnym posmakiem kminku? Zrobimy, co w naszej mocy, aby Cię nie zawieść!

3. Powiedz kiedy i gdzie

Następnie musisz wskazać godzinę i miejsce dostawy. Możesz zdecydować się także na catering dietetyczny od poniedziałku do piątku, do soboty lub do niedzieli, podpisując z nami umowę na tydzień, miesiąc albo kwartał. Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować i poprosić o zmianę czasu dostarczenia Twoich pudełek. Boisz się, że czekając na swój catering nie zdążysz do pracy? Możemy dostarczyć przesyłkę prosto do Twojego biura! Nasza firma działa na terenie całej Warszawy i Łodzi.

4. Smacznego!

Kto powiedział, że nie zasługujesz na prywatnego, osobistego szefa kuchni? Ciesz się codziennie innym zestawem posiłków. Odkrywaj nowe smaki, zapachy, dania i kombinacje przypraw. Daj szansę warzywom i owocom – wkładamy dużo pracy i serca w to, aby nasze potrawy były zdrowe, ale przede wszystkim smaczne i sycące. Zacznij się zdrowo odżywiać i rozkoszuj się kolorową zawartością Twoich cateringowych pudełeczek!